Семінар "Симофіня насичених кольорів та алгоритми стрижок" м. Львів, 28.11.2018

28.11.2018 р Львів семінар "Симфонія насичених відтінків і алгоритми кольору" з неперевершеними тренерами Денис Малахов і Олександр Маринкевич.

Для того, щоб легко і впевнено робити свою роботу перукарі навчаються, дізнаються нове, прокачують свої знання, щоб робити вас красивими. Вони прикладають дуже багато зусиль і часу.


35 учасниць семінару пройшли три потужних блоки колористики, стрижок і реконструкція волосся. І тепер з повною впевненістю зможуть:

✔ створити гармонію кольору при використанні декількох «красносодержащіх» нюансів

✔провесті фарбування відкритою технікою фарбування «Вуаль» - техніка для ефективного і практичного фарбування на будь-якому рівні тони

✔ підібрати винні відтінки для блондинок.

✔ провести діагностику і підготовку до фарбування

✔ правильно вибрати деколорант для відкритої техніки.

✔ створити колір

І звичайно ж отримали рекомендації Дениса Малахова, провідного тренера компанії Young Hair Ukraine по використанню продуктів для підтримки і догляду за даним видом фарбування.

У другій частині семінару Олександр Маринкевич продемонстрував сучасні техніки стрижок і адаптивні прийоми особливостей клієнта за рахунок якого буде створюватися індивідуальний стиль

І останнім штрихом навчання була показана техніка швидкого відновлення пошкодженого волосся, так звана "реконструкція волосся Wow-ефект"

Всі учасниці отримали сертифікати про проходження семінару та кожна учасниця отримала цінний приз у вигляді продукції компанії Young Hair Ukraine на суму 700 грн.